Kabelové sítě

KOMPLEXNÍ DODÁVKY DATOVÝCH SÍTÍ

Dodáváme  kompletní řešení podle projektové dokumentace. Od zemních prací přes montáže kabeláže, svařování kabelů ve spojkách až po ukončovaní  vláken v ODF.

MONTÁŽE KABELŮ A PLASTOVÉ INFRASTRUKTURY

Pokud disponujete vlastní sítí HDPE chrániček, můžeme nabídnout jejich obsazovaní optickou kabeláží s podporou talkového vzduchu. Tato metoda je velmi šetrná k samotným kabelům a díky metodě „přífuku“ dalších kabelů popř. zkapacitnění tras pomocí dalších trubiček i finančně efektivní.

SVAŘOVÁNÍ A MĚŘENÍ OPTICKÉ KABELÁŽE

Zastaneme práci na Vaší optické síti dle vašich požadavků. Ať se jedná o svařování nových páteřních tras,  nahodilé opravy nebo třeba GPON přípojky pro koncového zákazníky. To vše s komplexním měřením optických tras.

KOLEKTORY A KABELOVÉ KANÁLY

Pokládky LSPE chrániček do kolektorů a kabelových kanálu dle zadávací dokumentace včetně  obsazování kabeláží a ukončení kabeláže v technických místnostech.

VÝSTAVBA LAN SÍTÍ

Rozvody strukturované kabeláže uvnitř budov provádíme dle zadávací projektové dokumentace popř. navrhneme vlastní optimální řešení pro konkrétní typ budovy. Rozvody jsou prováděny kombinací optické a metalické kabeláže a dnes již nepostradatelného Wi-Fi.